
₹ 3400000 / Piece Get Latest Price
| Sheet Width | 1440mm |
| Forming Speed | 15 m/min |
| Profile Type | Trapezoidal, Corrugated |
| Main Motor Power | 15 kW |
| Sheet Thickness | 0.8 mm |
| Automation Grade | Automatic |
| Material Grade | PPGI, PPGL |
| Cutting Type | Hydraulic cut |
| Drive Type | Chain drive |
Minimum order quantity: 1 Piece
Dilip Patel (Partner)
Sensitive Engitech Private Limited
Nr.Parin Furniture, Opp.Gallps Moter, At Vavdi
Rajkot - 360003, Gujarat, India